O nas

SEVRA to marka zaawansowanych technologicznie systemów klimatyzacji przeznaczonych dla obiektów mieszkalnych, publicznych
i komercyjnych.

Zobacz produkty

Sevra
o marce

Marka SEVRA została wprowadzona na rynek w 2019 roku.
Ofertę marki stanowią innowacyjne, energooszczędne i niezawodne systemy klimatyzacji, przeznaczone do każdego typu budynków - mieszkalnych, komercyjnych, przemysłowych, użyteczności publicznej. Urządzenia SEVRA zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie i bezpieczeństwie użytkowania. Stanowią połączenie funkcjonalności z nowoczesnym, ponadczasowym designem, a przy tym są dostępne w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.

Więcej

Komfort i bezpieczeństwo

Nasze produkty są stworzone po to, by poprawiać komfort
i jakość powietrza w przestrzeniach, w których przebywamy na co dzień - w domu, biurze, sklepie czy restauracji. Odpowiednio dobrany system klimatyzacji zadba nie tylko o nasze dobre samopoczucie, ale może także przyczynić się do poprawy zdrowia, tworząc bezpieczne, wolne od zanieczyszczeń środowisko.

Więcej

Najwyższa jakość

Chcemy mieć pewność, że oddajemy w Twoje ręce urządzenia spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dlatego wszystkie klimatyzatory SEVRA przed wprowadzeniem na rynek przechodzą szereg rygorystycznych procesów kontroli jakości, tak aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Więcej

Ekologia

Wiemy, jak ważna jest troska o środowisko naturalne. Dlatego marka SEVRA to zaawansowane technologicznie, ekologiczne rozwiązania realizowane od procesu produkcji po specyfikację finalnego produktu. Nasze klimatyzatory osiągają najwyższe parametry efektywności energetycznej, zapewniając efektywną pracę przy jednoczesnym niskim zużyciu energii.

Więcej

Nowoczesne wzornictwo

Kładziemy nacisk nie tylko na jakość i funkcjonalność naszych systemów, ale także na dobre wzornictwo. Klimatyzatory SEVRA, dzięki nowoczesnej, uniwersalnej stylistyce, doskonale wpasują się w wystrój każdego wnętrza.

Więcej

Wyłącznym importerem marki SEVRA jest firma WIENKRA Sp. z o.o.

Firma WIENKRA to jeden z największych dystrybutorów systemów klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania w Polsce. Nieprzerwanie od 30 lat współpracuje ze światowymi liderami w produkcji urządzeń klimatyzacyjnych i ma na swoim koncie ponad 1 milion sprzedanych klimatyzatorów. Bogata wiedza, wieloletnie doświadczenie w branży HVAC i znajomość współczesnych potrzeb rynkowych pozwoliły na rozszerzenie oferty systemów klimatyzacji o markę własną - SEVRA.

Więcej