Nowość 2019

ECOMI

klimatyzatory naścienne
seria rac

Ecomi stanowi idealne połączenie atrakcyjnej ceny i zaawansowanych technologii, gwarantujących wysoki komfort użytkowania.

Podobnie jak wszystkie jednostki Sevra, Ecomi pracuje w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który posiada niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego i nie ma wpływu na warstwę ozonową. Cała seria oferuje szeroki wybór funkcji i trybów: między innymi funkcję samooczyszczania, autodiagnostykę, tryb cichej pracy, tryb snu, tryb turbo, czy programator czasowy. Posiada wbudowany moduł WiFi, który umożliwia sterowanie jednostką z poziomu smartfona, tabletu i komputera z dowolnego miejsca na świecie. W standardzie znajduje się także zaawansowany jonizator Cold Plasma, zapewniający skuteczną ochronę przed szkodliwymi substancjami i nieprzyjemnymi zapachami. Nowoczesny panel przedni jednostki naściennej, ze srebrnymi detalami i wyświetlaczem LED, dobrze komponuje się z wystrojem każdego wnętrza.

Ekonomiczna jednostka naścienna oferująca wyjątkowo szeroki zakres funkcji, które gwaratują wysoki komfort użytkowania. Uniwersalne, ponadczasowe wzornictwo sprawia, że klimatyzator Ecomi dobrze wpasuje się w wystrój każdego wnętrza.

Cechy urządzenia

  • Technologia inwerterowa
  • 4 prędkości wentylatora
  • Czynnik chłodniczy R32
  • Dwustronne odprowadzenie skroplin
  • Filtr o strukturze plastra miodu
  • Filtry opcjonalne
  • Funkcja Anti-Cold
  • Funkcja dalekiego nawiewu
  • Funkcja I FEEL
  • Funkcja samoczyszczenia
  • Inteligentne odszranianie
  • Jonizator
  • Pionowy ruch żaluzji
  • Sterownik bezprzewodowy
  • Super EMC
  • Tryb chłodzenia
  • Tryb ogrzewania
  • Tryb osuszania
  • Tryb wentylatora
  • Wbudowany moduł WiFi

Ekonomiczna,
energooszczędna praca.

Ciesz się zawsze komfortową temperaturą i czystym powietrzem
w swoim domu, nie martwiąc się o wysokie rachunki za energię elektryczną. Zaawansowana technologia inwerterowa zastosowana
w systemach klimatyzacji Sevra gwarantuje najwyższą wydajność pracy urządzeń, przy znacznie zredukowanym zużyciu energii elektrycznej. Nowoczesne rozwiązania klimatyzacyjne wykorzystane
w naszych jednostkach zapewniają wysoką efektywność energetyczną i niezawodność.

Zyskaj komfortowe warunki w swoim najbliższym otoczeniu, jednocześnie oszczędzając energię!

Wyjątkowo szeroki zakres
funkcjonalności.

Ciesz się zawsze komfortową temperaturą i czystym powietrzem w swoim domu, nie martwiąc się o wysokie rachunki za energię elektryczną. Zaawansowana technologia inwerterowa zastosowana w systemach klimatyzacji Sevra gwarantuje najwyższą wydajność pracy urządzeń, przy znacznie zredukowanym zużyciu energii elektrycznej. Nowoczesne rozwiązania klimatyzacyjne wykorzystane
w naszych jednostkach zapewniają wysoką efektywność energetyczną i niezawodność. Zyskaj komfortowe warunki w swoim najbliższym otoczeniu, jednoscześnie oszczędzając energię!

Ekologiczny czynnik
chłodniczy R32

Urządzenie pracuje w oparciu o najnowszy, przyjazny środowisku czynnik chłodniczy R32, który cechuje się większą wydajnością i niższym współczynnikiem tworzenia efektu cieplarnianego,
w porównaniu do czynnika chłodniczego R410A.

Jonizator
Cold Plasma.

Jonizator Cold Plasma skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy i szkodliwe substancje, uwalniając do przepływającego przez klimatyzator powietrza jony, które neutralizują znajdujące się w nim niebezpieczne cząsteczki.

Wysoka
energooszczędność

Dzięki zastosowaniu szeregu zaawansowanych technologicznie rozwiązań, klimatyzatory multi split Sevra osiągają wysokie parametry efektywności energetycznej – SEER od 6,1 i SCOP od 4,0, klasa efektywności energetycznej A++ w trybie chłodzenia
i A+ w trybie ogrzewania.

Dane techniczne:
Model  SEV-09FV SEV-12FVSEV-18FVSEV-24FV
WydajnośćChłodzenie[W]2700 (500~3100)3600 (800~3600)5400 (1200~5600)7200 (1400~7500)
Ogrzewanie[W]3000 (500~3300)3700 (1000~3800)5800 (1200~6000)7200 (900~7300)
Zużycie energiiChłodzenie[W]800109016502200
Ogrzewanie[W]75097014901960
Pobór prąduChłodzenie[A]3.554.827.329.75
Ogrzewanie[A]3.334.306.618.67
Maksymalny pobór prądu[A]8.09.512.016.0
Maksymalny pobór mocy[kW]1.51.92.93.7
SEER[-]6,56,656,576,89
SCOP[-]4,374,364,024,11
Klasa energetycznaChłodzenie[-]A++A++A++A++
Ogrzewanie[-]A+A+A+A+
Zasilanie[V-Ph-Hz]220-240V-1-50Hz220-240V-1-50Hz220-240V-1-50Hz220-240V-1-50Hz
Zasilanie do[-]jedn. zewnętrznejjedn. zewnętrznejjedn. zewnętrznejjedn. zewnętrznej
Przewody zasilające[N x mm2]3 x 1,53 x 1,53 x 2,53 x 2,5
Zabezpieczenie[A]C16C16C20C25
Model jednostki wewnętrznej[-]SEV-09JK/ISEV-12JK/ISEV-18JK/ISEV-24JK/I
Przepływ powietrza[m3/h]6006009001150
Poziom ciśnienia akustycznego[dB(A)]29,6/34,2/37,8/42,129,9/34,4/38,0/42,134,5/38,7/41,5/45,335,7/39,6/42,6/46,7
Poziom mocy akustycznej[dB(A)]≤56≤54≤58≤58
Wymiary jednostki[mm]792x292x201792x292x201940x316x2241132x330x232
Waga netto[kg]8.08.512.015.0
Model jednostki zewnętrznej[-]SEV-09JK/OSEV-12JK/OSEV-18JK/OSEV-24JK/O
Poziom ciśnienia akustycznego[dB(A)]47,5/47,3/48,6/48,246,9/47,2/47,3/47,152,5/53,8/53,7/53,053,4/55,1/53,6/53,8
Poziom mocy akustycznej[dB(A)]≤61≤60≤64≤65
OrurowanieDługość instalacji[m]3 - 203 - 203 - 203 - 25
Różnica wysokości[m]10101015
Przyłącza rur (średnica zewnętrzna)Ciecz[mm(cale)]1/41/41/43/8
Gaz[mm(cale)]3/83/81/25/8
Skropliny[mm]16161618
Czynnik chłodniczyTyp[-]R32R32R32R32
Ilość fabryczna[g]53060012801440
Dawka dodatkowa[g/m]20202030
GWP[-]675675675675
Typ sprężarki[-]rotacyjnarotacyjnarotacyjnarotacyjna
Wymiary jednostki[mm]730x545x285730x545x285800x545x315900x700x350
Waga netto[kg]25.025.035.045.0

Urządzenia klimatyzacyjne zawierają fluorowane gazy cieplarniane R32.
Zdjęcia urządzeń zastosowane zostały jedynie do celów ilustracyjnych, rzeczywisty wygląd może różnić się od prezentowanego.
Dane techniczne, wygląd i funkcje mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.