Zobacz, co nas wyróżnia

Innowacyjne technologie, praktyczne funkcje, dobre wzornictwo. Sprawdź, dlaczego warto wybrać klimatyzator marki SEVRA.

Nowoczesna technologia inwerterowa

Klimatyzatory SEVRA wyposażone są w wysokowydajną sprężarkę rotacyjną, pracującą w oparciu o technologię inwerterową – gwarantuje to wysoką energooszczędność, niezawodność i długą żywotność naszych systemów.

Więcej

Czynnik chłodniczy R32

Wszystkie urządzenia klimatyzacyjne SEVRA pracują w oparciu o najnowszy, ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który w porównaniu do powszechnie dotychczas stosowanego czynnika R410A, cechuje się większą wydajnością i niższym współczynnikiem tworzenia efektu cieplarnianego. Nie powoduje też niszczenia warstwy ozonowej.

Więcej

Wysoka wydajność energetyczna

Dzięki zastosowaniu wysokowydajnej sprężarki z zaawansowaną technologią inwerterową i ekologicznego czynnika chłodniczego R32, klimatyzatory SEVRA osiągają najwyższe parametry efektywności energetycznej. Zapewniają niezawodną, efektywną pracę przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Urządzenia spełniają wszystkie wymagania Unii Europejskiej dotyczące energooszczędności.

Więcej

Wysoka jakość

Wysokiej klasy materiały, markowe podzespoły, zaawansowane technologicznie, zautomatyzowane linie produkcyjne i rygorystyczne testy końcowe urządzeń pozwalają zagwarantować najwyższą jakość i niezawodność systemów klimatyzacji marki SEVRA.

Więcej

Bezpieczeństwo użytkowania

Produkty SEVRA realizują wszystkie wymagania UE związane z bezpieczeństwem dla zdrowia i ochroną środowiska, co dokumentują odpowiednie oznaczenia i atesty. Wszystkie klimatyzatory SEVRA otrzymały Atest Higieniczny PZH przyznawany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny oraz posiadają oznakowanie CE.

Więcej

Maksymalny komfort

Klimatyzatory marki SEVRA pomogą Ci stworzyć idealny klimat w Twoim domu lub miejscu pracy. Najwyższy poziom komfortu gwarantuje kompletny zestaw funkcji i trybów pracy, regulujących parametry nawiewu i poziom hałasu.

Więcej

Moduł sterowania Wi-Fi

Wszystkie klimatyzatory marki SEVRA posiadają możliwość zdalnego sterowania przez sieć Wi-Fi. Pozwala to na kontrolowanie pracy jednostek z poziomu urządzeń mobilnych, takich jak smartfon i tablet z systemem Android lub iOS, nawet gdy przebywasz poza domem.

Więcej

Jonizator Cold Plasma

Oddychaj świeżym i bezpiecznym powietrzem w swoim domu. Dzięki zaawansowanemu jonizatorowi Cold Plasma, klimatyzator skutecznie wyeliminuje z Twojego otoczenia nieprzyjemne zapachy i szkodliwe substancje, takie jak bakterie, wirusy i alergeny.

Więcej

Zdrowe i czyste powietrze

Klimatyzator SEVRA nie tylko pozwoli utrzymać w Twoim wnętrzu komfortową temperaturę, ale także zadba o jakość powietrza. Zaawansowany system filtracji powietrza skutecznie wyłapie unoszące się w pomieszczeniu zanieczyszczenia, takie jak kurz i pył, a funkcja samooczyszczania zapobiegnie rozwojowi bakterii i pleśni wewnątrz jednostki.

Więcej

Stylowe wzornictwo

Nasze klimatyzatory to nie tylko wysoka jakość i funkcjonalność, ale także stylowe wzornictwo. Nowoczesny, unikatowy design sprawia, że jednostki SEVRA doskonale wpasują się w wystrój każdego wnętrza.

Więcej