Stylowe wzornictwo

Zapewnia czyste i bezpieczne powietrze w Twoim domu, efektywnie usuwając z otoczenia szkodliwe substancje i nieprzyjemne zapachy.

Klimatyzator może być
ozdobą Twojego wnętrza!

Kładziemy nacisk nie tylko na jakość i funkcjonalność naszych systemów, ale także na dobre wzornictwo.
Klimatyzatory SEVRA doskonale wpasują się w wystrój każdego wnętrza.

Niezależnie od stylu, w jakim urządzone jest
Twoje wnętrze, wśród klimatyzatorów SEVRA
znajdziesz model idealny dla Ciebie.

Zobacz, czym wyróżniają się nasze jednostki

Seria ECOMI

Uniwersalny i ponadczasowy

Elegancki, płaski panel przedni jednostki wewnętrznej w kolorze białym, ozdobiony srebrnymi detalami w postaci poziomego profilu, doskonale wpasuje się zarówno w klasyczny, jak i nowoczesny wystrój wnętrza. Błyszcząca powierzchnia panelu oraz ukryty w nim wyświetlacz LED dodają urządzeniu nowoczesnego charakteru.

więcej o serii ecomi

Seria COMFORT

Prostota i elegancja

Nowoczesne, zaokrąglone linie przedniego panelu spełnią oczekiwania wszystkich użytkowników, którym zależy nie tylko na wysokich parametrach pracy urządzenia, ale także na dobrym wzornictwie. Jednolita, biała obudowa jednostki wewnętrznej o błyszczącym wykończeniu sprawia, że klimatyzator serii Comfort doskonale komponuje się
z wystrojem każdego wnętrza.

Więcej

Seria ELEGANCE

Nowoczesny minimalizm

Seria klimatyzatorów naściennych Elegance wyróżnia się prostą, minimalistyczną stylistyką. Przedni panel jednostki wewnętrznej posiada stylową, matową powierzchnię ozdobioną subtelnymi detalami w postaci srebrnych profili. Nowoczesnego charakteru urządzeniu dodaje ukryty wyświetlacz LED. Dzięki lekkiej, smukłej, oszczędnej stylistyce, Elegance doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach mieszkalnych
i biurowych.

Więcej

Seria PROFI

Prestiżowy i efektowny

Design serii klimatyzatorów Profi to połączenie nowoczesności, elegancji i najwyższej jakości. Gładką powierzchnię przedniego panelu oraz boki jednostki wewnętrznej zdobią efektowne, srebrne detale. Opływowy, zaokrąglony kształt obudowy nadaje jej lekkiego, niebanalnego charakteru. Klasyczne połączenie bieli i srebra sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.

Więcej