✨ Odkryj efektywne ogrzewanie z pompami ciepła SEVRA!
Wiadomości 17 listopada 2023 r.

Łatwe sterowanie w języku polskim! Każdy hydrobox pompy ciepła SEVRA wyposażony jest w dotykowy sterownik, który można łatwo demontować i montować. Sterownik przewodowy dostępny jest w polskiej wersji językowej, co ułatwia obsługę.

✨ Odkryj efektywne ogrzewanie z pompami ciepła SEVRA! 
 
Łatwe sterowanie w języku polskim!
Każdy hydrobox pompy ciepła SEVRA wyposażony jest w dotykowy sterownik, który można łatwo demontować i montować. Sterownik przewodowy dostępny jest w polskiej wersji językowej, co ułatwia obsługę.
 
Łatwa aktualizacja oprogramowania!
Aktualizacja oprogramowania jednostek wewnętrznych jest teraz prosta - wystarczy nośnik z portem USB! Instalator może szybko skopiować ustawienia z jednego sterownika do drugiego, skracając czas instalacji.
 
⏰ Harmonogram dzienny i tygodniowy dla maksymalnego komfortu!
Pompy ciepła SEVRA pozwalają dostosować harmonogram pracy urządzenia do potrzeb przez cały rok. Konfiguracja ustawień jest prosta, zapewniając optymalny komfort cieplny. ❄️
 
Tryb wakacyjny dla spokoju podczas urlopu!
Jeśli planujesz wakacje, funkcja urlopu chroni urządzenie przed uszkodzeniami spowodowanymi mrozem. Urządzenie pracuje w trybie ogrzewania lub podgrzewania wody użytkowej z niską zadaną temperaturą, oszczędzając energię. ❄️
 
Razem z pompami ciepła SEVRA doświadczysz nowoczesnego, łatwego i ekologicznego ogrzewania!
 
 
#SEVRA #PompaCiepła #OgrzewanieEkologiczne #InnowacjeCieplne #EfektywneOgrzewanie #PompyCiepłaSEVRA #OgrzewanieDomu