O marce SEVRA Marka SEVRA została wprowa-dzona na rynek w 2019 roku. Systemy klimatyzacji SEVRA to wysokiej jakości, energooszczędne i niezawodne urządzenia przezna-czone do obiektów mieszkalnych i komercyjnych. Zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie i bezpieczeństwie użytkowania, cechują się nowoczesną, ponad-czasową stylistyką. Dostępne w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.
  • O marce SEVRA Marka SEVRA została wprowa-dzona na rynek w 2019 roku. Systemy klimatyzacji SEVRA to wysokiej jakości, energooszczędne i niezawodne urządzenia przezna-czone do obiektów mieszkalnych i komercyjnych. Zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie i bezpieczeństwie użytkowania, cechują się nowoczesną, ponad-czasową stylistyką. Dostępne w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.
    urządzenia najwyższej jakości Wysokiej jakości materiały Wysokiej klasy, markowe podzespoły Zaawansowany technologicznie proces produkcji Rygorystyczne procesy kontroli jakości

Komfort i
bezpieczeństwo

Nasze produkty są stworzone po to, by poprawiać komfort i jakość powietrza w przestrzeniach, w których przebywamy na co dzień - w domu, biurze, sklepie czy restauracji. Odpowiednio dobrany system klimatyzacji zadba nie tylko o nasze dobre samopoczucie, ale może także przyczynić się do poprawy zdrowia, tworząc bezpieczne, wolne od zanieczyszczeń środowisko.

Najwyższa
jakość

Chcemy mieć pewność, że oddajemy w Twoje ręce urządzenia spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dlatego wszystkie klimatyzatory SEVRA przed wprowadzeniem na rynek przechodzą szereg rygorystycznych procesów kontroli jakości, tak aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Dbany o
ekologię

Wiemy, jak ważna jest troska o środowisko naturalne. Dlatego marka SEVRA to zaawansowane technologicznie, ekologiczne rozwiązania realizowane od procesu produkcji po specyfikację finalnego produktu. Nasze klimatyzatory osiągają najwyższe parametry efektywności energetycznej, zapewniając efektywną pracę przy jednoczesnym niskim zużyciu energii.

Nowoczesne wzornictwo

Kładziemy nacisk nie tylko na jakość i funkcjonalność naszych systemów, ale także na dobre wzornictwo. Klimatyzatory SEVRA, dzięki nowoczesnej, uniwersalnej stylistyce, doskonale wpasują się w wystrój każdego wnętrza.
SEVRA - Systemy klimatyzacji